Duszności, wzdęcia i bóle brzucha

Witam.Mam 28lat i od dwoch lat jestem szczesl.mama.Pod koniec ciazy mialam straszna zgage.Po porodzie pare miesiecy pojawily sie u mnie dziwne niepokojace obiawy takie jak:wzdety brzuch,dusznosci,bole brzucha,uczucie jakbym wypila butelke oleju wywolujace uczucie nadejscia mdlosci ale do nich niedochodzi.Lekarz dal mi lek PANTOPRAZOL i jak to bralam to obiawy ustapily.po 3miesiacach znowu to samo sie dzieje.mam te obiawy zawsze na wieczor,gdy wypije amol poprawia sie lub controloc control b.rec.

Witam! Uczucie zgagi jest typowe dla końcowych miesięcy ciąży. Jej pojawienie się nie jest powodem do niepokoju. Obecne dolegliwości mogą wiązać się z refluksem żołądkowo lub dwunastniczo-przełykowym i wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Jeśli dolegliwości będą nawracać warto rozważyć wykonanie gastroskopii.