Duża ilość śluzu podczas stosunku a możliwość zajścia w ciążę

Witam, ostatnią miesiączke miałam 2.06 następnie 1.07, Mój cykl nie jest regularny. Współżyłam 10.07 .Podczas stosunku nie pękła prezerwatywa a członek przed wytryskiem został wyjęty, natomiast niepokoi mnie duża ilość "sluzu" jaka byla we mnie (nawet na udach przy pochwie). Czy jest to możliwe że to sperma i jest ryzyko że zaszłam w ciąże?

Witam. Duża ilość śluzu w pochwie świadczy prawdopodobnie o tym, że miała Pani dni płodne. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną - w płynie preejakulacyjnym znajdują się bowiem plemniki. W tej sytuacji nie można wykluczyć więc że jest Pani w ciąży.