Duże owłosienie na nogach u 21-latka

Witam, Mam na nogach strasznie duże owłosienie, włosy sięgają nawet do 5 cm!!!.i jest ich dużo. z jednego miejsca wyrasta np. 2-3. Czy jest jakiś sposób by były mniejsze ? Pozdrawiam 21 letni mężczyzna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Depilacja! ? Warto w tym momencie wykonać badania hormonalne.

Witam można wykonac badania hormonalne. I warto w takim wypadku depilować nogi aby ograniczyć ilość włosów. Można wybrać metody:
-wosk
-maszynka jednorazowa
- laser jeśli włosy są ciemnego koloru