Duże różnicy w wyznaczeniu wieku ciąży

Witam jestem w ciąży. na ostatniej wizycie usg określiło płód na 6,5 tydzień ciąży, a według ostatniej miesiączki jest to 15tydzień. Czy zdarzają się takie duże różnice w tygodniach? Dodam że zmagam się od wielu lat z torbielami i nieregularnymi miesiączkami. bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, we wczesnym okresie ciąży USG jest uważane za najbardziej dokładną metodę wyznaczania terminu zapłodnienia. Proszę się więc kierować tą datą. Nie są możliwe tak duże rozbieżności w rzeczywistości. Pozdrawiam.