Duże skrzepy krwi, delikatne plamienie zamiast okresu i utrata wagi

Witam. Moje cykle trwają zazwyczaj 34 dni, w tym 6 dni okresu, a w pierwszym dniu odczuwam dość intensywny ból. W 21dc. pojawiło się delikatne brązowe plamienie, które trwało 3 dni. W 34dc, czyli wczoraj pojawiło się znowu a dzisiaj rano na papierze zauważyłam duże skrzepy, a krwi praktycznie odrobinę. Co jest tego powodem? Dodam, iż ciążę raczej wykluczam, bo uprawiałam jedynie petting lub seks oralny. Czy powodem może być utrata wagi(7kg)? Do lekarza mogę pójść dopiero za miesiąc. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną nieprawidłowości mogą być zaburzenia hormonalne. Nie można wykluczyć szybkiej utraty masy ciała jako przyczyny dolegliwości. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.