Duże uda i wiszące ciało: pomocy!

Witam. Mam 16 lat. Od czasu przeprowadzki z Francji do Polski kilka lat temu strasznie przytyłam. Na wakacje lecę do mamy do Paryża i bardzo bym chciała mieć zgrabną sylwetkę jak przedtem. :( Będą tam moi przyjaciele i jak ja mam się im pokazać taka gruba? :( Więc moja sytuacja wygląda tak: mam 170 cm wzrostu i ważę 77 kilogramów. Wiem, że mam nadwagę i moje BMI wynosi chyba 26.6 o ile dobrze pamiętam i właśnie chudnąć chudnę, bo jeszcze miesiąc temu ważyłam coś w granicach 81-79 kilogramów. Chodzi mi o to, żeby ktoś pomógł mi i powiedział/doradził, w jaki sposób mogę ukształtować swoje ciało?

Mój problem to duże uda od strony wewnętrznej i tłuszcz nad kolanami. ;( Do tego mam duże biodra i brzuch, nie zaszkodziłoby zrobić coś z rękami, bo też nie są za ciekawe, a o łydkach już nie wspomnę. Tak jak widzicie - cała sylwetka do wymiany. :(( Zachorowałam (miałam wirusa, a obecnie walczę z silnym przeziębieniem) i musiałam przerwać mój udział na zajęciach tańca brzucha. Koleżanka powiedziała mi, że na tym można schudnąć, więc poszłam, ale żadnych efektów po 2 tygodniach nie widziałam (zajęcia są 3 razy w tygodniu). :(( Proszę, błagam wręcz o pomoc. Do wakacji chciałabym wyglądać w miarę dobrze, żebym mogła iść na plażę i na basen do znajomych i nie wstydzić się za siebie i swoje wiszące ciało.

Mogę wspomnieć też, że moje ciało nie jest "nabite" (jak to mówi moja babcia), jest .. luźne, ale nie wisi. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Wiem, że na pewno nie uda mi się odzyskać dawnego wyglądu do wakacji, ale chciałabym chociaż "jakoś" w miarę dobrze się czuć chodząc w kostiumie, czy krótkich spodenkach. Brakuje mi tego, bo od 5 klasy wstyd mi założyć krótkie spodenki, czy bluzkę z krótkim rękawem. Duszę się w dżinsach i dużych obszernych bluzach, nawet w lato, kiedy temperatura sięga 30 stopni. Z góry dziękuję i przepraszam za tak długą treść, ale chciałam przedstawić wszystko w jak najjaśniejszy sposób. :)

Witam.

Jeśli chcesz stracić tkankę tłuszczową polecam zestaw ćwiczeń: 15 minut ćwiczeń siłowych, a po tym czasie przejście do części aerobowej (rower, pływanie, marsz czy steper/wchodzenie po schodach). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut. Do tego możesz dodać ćwiczenia rozciągające po każdym treningu - tzw. stretching.

Pomogą Ci następujące ćwiczenia:

http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-posladki

http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki

http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-brzucha

Musisz pamiętać, że efekty ćwiczeń będą widoczne tylko wtedy, gdy połączysz je z racjonalną dietą oraz uzbroisz się w cierpliwość. Masa ciała będzie spadać powoli, ale dzięki czemu nie powstanie efekt jojo

Pozdrawiam.