Dużo stresu a osłabienie i senność

Witam przez ostatnie 2 miesiace ciezko pracowalem, mialem bardzo duzo stresow i nerwowki malo snu i jedzenie w pospiechu. Od 3 dni kluje i piecze mnie w okolicach serca i pod lopatka. Cierpnie mi lewa reka, boli i kluje glowa z lewej strony czasami z tylu. Jestem ogulnie oslabiony i senny. Co mi moze byc i czy to cos powaznego???

Witam! Pana dolegliwości bezwzględnie wymagają bezpośredniego badania lekarskiego i ustalenia ich dokładnej przyczyny. Przede wszystkim należy wykluczyć niedokrwienie mięśnia sercowego. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza.