Duży pieprzyk w pachwinie

Witam Odkąd Pamietam zawsze w pachwinie miałam pieprzyk,duzy,postrzępiony,wypukły z włosami,ma około jednego centymetra,moja mama i siostra tez takie mają ale umiejscowione wyżej.Jest narażony na ciągłe podrażnienia(majtki,rajstopy,spodnie itd)nie zmienił wyglądu ani rozmiaru ale zaczął boleć,ciężko mi sie w tej chwili dostać do lekarza specjalisty w mojej miejscowości nawet prywatnie i stąd moje pytanie czy mam sie martwic?Bolesność zaczęła sie od depilacji kremem.Pozdrawiam

Witam serdecznie. Znamiona przewlekle urażane ubraniami, wieloletnio drażnione, mają tendencję do zmieniania swojej struktury. Jeśli zauważyła Pani zmianę, w postaci bólu, konieczna jest wizyta u specjalisty. Najprawdopodobniej znamię będzie trzeba usunąć. Automatycznie po usunięciu idzie ono do badania hist-pat. Proszę się nie martwić, znamiona które mają w swej strukturze włosy, rzadko bywają groźne. Natomiast to ocenic może tylko lekarz specjalista, widząc znamię, a później wynik badania hist-pat jest kluczowy. Pozdrawiam.