Duży rozmiar penisa a rozciągnięcie pochwy

Czy jeżeli mój partner ma dużego grubego penisa moja pochwa rozciągnie się ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli obawia się Pani czy rozmiar członka Pani partnera nie będzie zbyt duży to nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Proszę bowiem pamiętać, że pochwa fizjologicznie jest rozciągliwa i elastyczna, co oznacza, że ma możliwość dostosowania się do rozmiaru członka. Po stosunku pochwa powraca jednak do normalnych rozmiarów, co oznacza, że stan rozciągnięcia nie utrzymuje się "na zawsze".