Dwa pęcherzyki ciążowe w wyniku USG

Witam, byłam równo 6 tyg od ost miesiączki na badaniu usg. Mam dwa pęcherzyki ciązowe, jeden gs 0,42mm, natomiast drugi jest znacznie mniejszy gs 0,36mm. Jak zinterpretować ten wynik, słyszałam że powinno być widać juz zarodek , ale lekarz nic mi na ten temat nie powiedział.

W tym przypadku trudno interpretować pojedyncze USG. Ja bym wykonał drugie USG po tygodniu lub najwyżej 2 tygodniach - wtedy interpretacja będzie możliwa