Dwukrotne krwawienie podczas jednego cyklu

Witam. Dziś w 28 dniu cyklu zrobiłam test na beta hcg. Wyszedł 0,1 wiec to nie ciąża. 10 dni po owulacji krawilam. Od tego czau boli mnie podbrzusze i piersi temp. ciała wzrosła. A dzis w 28 dniu cyklu pojawiło się lekkie plamienie. Co oznacza dwukrotne krawienie w ciągu 1 cyklu co 2 tyg, jeśli to nie ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, zmiany diety, stresu, nasilonego wysiłku i wielu innych przyczyn. Jeśli takie plamienia będą się powtarzać koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.