Dwukrotnie zwiększony poziom TSH

Choroba mojej córki zaczęła się omdleniem i zbadaniem poziomu TSH - był dwukrotnie zwiększony. Diagnoza niedoczyność tarczycy i Endokrynolog. Od razu wprowadzono Euthyrox 1/2 25mg, co 3 miesięce zwiększając dawnkę. Gdy doszło do 62,5 mg Euthyrox wystąpiła arytmia serca, łysienie plackowate i spadek żelaza i ferrytyny. Co robić?

Myślę że dokładniejsze badania, obejmujące zarówno wolną tyroksynę jak i przeciwciała przeciwtarczycowe należałoby wykonać. do tego prawdopodobnie u córki występuje niedokrwistość - suma summarum potrzebna jest kompleksowa diagnostyka internistyczna włączająca endokrynologa, kardiologa i gastroenterologa.