Dwutygodniowa miesiączka, bóle brzucha i krzyża oraz powiększone piersi a możliwość ciąży

Od roku wspolzyje z moim chlopakiem , ostatnio zaczelo dziac sie ze mna cos dziwnego.Dostalam miesiaczki (mialam ja dwa tygodnie) gdzie normalnie mam 6 dni.Gdy juz sie zakonczyl , dostalam bolu brzucha i plecow w okolicach krzyza trwalo to ok 4 dni.Po koleinych3 ,4 dniach moje piersi bardzo sie powiekszyly i bola do tej pory a miesiaczke powinnam miec za jakies 3 tyg.Zaszlam w ciaze czy to na tle chormonalnym prosze o pomoc.

Witam. Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na o pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania - z całą pewnością nie można wykluczyć tutaj ciąży. Konieczna jest wizyta u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.