Dylemat przed zaszczepieniem 4-latka chorującego na małopłytkowość na WZW typu B

Mam dziecko 4 latka który choruje na małopłytkowosc przewlekłą jest po leczeniach sterydami i nie ma zabezpieczenia przed wzwB na które był szczepiony jako noworodek a prawdopodobnie po sterydach stracił ochrone przed wzwB i nie wiem czy go teraz zaszczepic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto wykonać szczepienie. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który dokona kwalifikacji do szczepienia.