Dyshopatia C5 C6 bez odczynu kostno-wytwórczego

Proszę o in formację gdzie się udać i jak leczyć. Ze zdjęcia wyszło Dyshopatia C5 C6 bez odczynu kostno-wytwórczego. Zniesienie fiziologicznej lordozy.Leczą mnie już od 3 tygodni różnymi tabletkami przeciwbolowymi Zaldiar 37,5 mg+325mg oraz zastrzykami Dexak 50 ale nie ma żadnej poprawy co mam robić proszę o poradę. Dziękuję

Zniesienie fizjologicznej lordozy - to cecha ktora Pani posiada i miec bedzie - nie do koca fizjologiczne ukształtowanie krzywizn kregosłupa może mieć wpływa na wzmożone napięcie mięsni przykregosłupowych.

Czy oprócz bólu kregosłupa odczuwa Pani dretwienie kończyn górnych - jeżeli tak prosze rozwazyc wykonanie rezonansu magnetycznego celem okreslenia rozleglosci ucisku na worek oponowy oraz korzenie nerwowe. (ewentualne leczenie operacyjne)

Leki - mają uśmierzyć dolegliwosci bólowe, nie liwiduja przyczyny.
Fizykoterapia oraz masaz powinny przyspieszyc proces leczniczy, jak również ćwiczenia rozciągowe (świczenia usprawniajace), przyjmowanie prawidłowej postawy ciała. Powodzenia