Dyskomfort podczas stosunku oraz czerwona i swędząca wysypka na członku

Witam, Od paru dni odczuwamy z moim partnerem dyskomfort podczas stosunku. Czuję trudne do opisania pieczenie na samym początku penetracji oraz nieco łagodniejsze później.Mój partner czuje to samo oraz uczucie gorąca.Pojawiła się również swędząca,czerwona wysypka na jego członku,której stan pogarsza się po stosunku.W ciągu dnia również odczuwam niewielkie swędzenie. Nie używamy prezerwatyw,zażywam tabletki antykoncepcyjne. Sądzimy,że może być to balanitis. Proszę o pomoc.

Witam. Opisane objawy są wynikiem infekcji miejsc intymnych. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.