Dyskomfort w okolicy pośladków przypominający kłucie przy obumarciu ciązy

Witam, Obecnie jestem w 8 tyg.ciąży;poprzednia obumarła na podobnym etapie bez żadnych sygnałów takich jak np. plamienie - towarzyszył mi jedynie dyskomfort w okolicy pośladków przypominający kłucie. Uczucie bólu przeszło po zabiegu łyżeczkowania. Kłucie tego samego pośladka powróciło również w tej ciąży - co zwykle oznacza na takim etapie ciąży i czy może mieć związek z poronieniem ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są niespecyficzne. Jeśli jednak takie uczucie towarzyszyło Pani w poprzedniej ciąży, która obumarła, proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa.