Dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe w stawach, bóle kręgosłupa

Witam po badaniu wyszło iż mam dyskopatię c4-5,lordoza szyjna spłycona,zmiany zwyrodnieniowe w stawach Luschki.Dodam iż od paru lat mam straszne bóle kręgosłupa,dwa razy w roku zastrzyki przeciwbólowe,miałam 3 rehabilitacje,ale ze słabym skutkiem.Mam bule i zawroty głowy teraz mam rwę kulszową i znowu nie chodzę do pracy ból często mi promieniuje do pośladka i nogi.Niedawno jadąc samochodem ścisło mi głowę i nic nie widziałam czułam że mi z cierpła głowa.Co to wszystko znaczy?

To są dość niepokojące dolegliwości które wymagają konsultacji doświadczonego neurochirurga . Mogę polecić dr Wiesława Strohma , który przyjmuje w Krakowie. Telefon do rejestracji: 124223485