Dystymia i ADHD - jak leczyć?

Dzień dobry!

Mam dystymię i ADHD . Czy wystarczy mi ******* (SSRI), którą biorę, czy zasugerować lekarzowi jeszcze ******** (środek stymulujący)??

Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Zadane pytanie teoretycznie nie powinno być przyjęte w związku z regulaminem, który zabrania odpowiadania na pytania zawierające nazwy leków. W odpowiedzi na postawione pytanie, uważam, że należy poczekać na pierwsze skutki działania przyjmowanego aktualnie leku (SSRI), które pojawiają się dopiero po ok. 3-4 tygodniach przyjmowania. Jeśli okaże się, że jest on mało skuteczny, lekarz prowadzący na pewno zmodyfikuje odpowiednio leczenie. Proszę zaufać lekarzowi i nie bać się rozmawiać z nim o swoich wątpliwościach w związku z leczeniem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.