Dzień cyklu na badanie laparoskopii i sprawdzania drożności jajowodów oraz ognisk endometriozy

Witam i proszę o poradę. Mam skierowanie na badanie laparoskopii - sprawdzenie drożności jajowodów oraz ognisk endometriozy (za macicą lekarz odkrył płyn). Lekarz jednak nie określił mi w jakim dniu cyklu powinno się zrobić to badanie. Czy mogę iść na laparoskopie np. 10 dc, czy musi to być np. zaraz po okresie?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować się z lekarzem, który będzie wykonywał zabieg w celu uzyskanie odpowiedniej informacji.