Dziurawa prezerwatywa i stosunki w dni płodne

Witam! Mam 21 lat, ostatnio odbył się stosunek 27.11 a miesiączkę miałam 11.11. Zazwyczaj mam nieregularne cykle - 30 dni, 35, 36. Wyliczyłam w kalkulatorze, że 27.11 jest to dzień płodny. Uprawialiśmy seks z prezerwatywą, ale w prezerwatywie była dziurka mała niewidoczna. Minęło ok. 4 dni mam śluz biały, ale dużo go jest oraz w nocy miałam ogromne ukłucie brzucha z prawej strony. Dodam, że 2 dni po stosunku odbył się następny stosunek i także zaistniała taka sytuacja. Okazało się że te prezerwatywy były przebite. Czy doszło do zapłodnienia? Co oznacza taki śluz? I ukłucie w nocy? Proszę o odpowiedz:) Jeżeli tak to co powinnam zaobserwować?

Witam serdecznie!
Do stosunku faktycznie doszło w trakcie dni płodnych. Dziurawa prezerwatywa nie stanowi żadnego zabezpieczenia. Stosunek w prezerwatywie o przerwanej strukturze należy uznać za stosunek niezabezpieczony. W takiej sytuacji ryzyko ciąży jest równe populacyjnemu.
Biały śluz może być zarówno objawem zapłodnienia jak i wejścia w drugą połowę cyklu. Może być również objawem infekcji. Jednorazowo występujący kłujący ból jajnika nie musi wskazywać na ciążę. W obecnej sytuacji powinna Pani odczekać 14 dni od opisywanego zbliżenia i wykonać test ciążowy. 4 dni wcześniej, tj. 10 dni po zbliżeniu może Pani również wykonać test z krwi.
Pozdrawiam