Dziwna miesiączka - czy to może być ciąża?

Witam!
Okresy zazwyczaj mam na początku miesiąca. W samym środku miesiąca uprawialiśmy seks z prezerwatywą i mam podejrzenie, że coś mogło z niej wypłynąć, ponieważ nie skończyliśmy od razu po dojściu przez chłopaka.
Zazwyczaj miałam obfite miesiączki, lecz od przedwczoraj tylko plamienia i same skrzepy krwi. Brzuch mnie boli jak w czasie normalnego okresu, tylko tej krwi miesiączkowej praktycznie nie ma. Czy to może być ciąża?

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienia mogą być takie same jak miesiączki lub mogą mieć odmienny charakter, np. mogą być mniej obfite. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Z drugiej strony nie wszystkie miesiączki muszą być identyczne. Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny, należy poczekać na kolejne miesiączki. Gdyby one budziły niepokój wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam