Dziwna wydzielina z pochwy - co oznacza?

Witam, mam 17 lat. Opiszę trochę sytuacje z ostatnich 2 miesięcy. Strasznie bolała mnie pachwina, tak że nie mogłam normalnie chodzić. Później doszedł koszmarny ból nogi. Trwało to około 3 tygodni. Pewnego wieczoru sama wybrałam się do szpitala, po badaniu krwi wyszło że mam zakrzepicę żyły w nodze. Lekarze oczywiście zszokowani, że taka choroba w tak młodym wieku. Przyczyną było stosowanie tabletek antykoncepcyjnych więc od razu je odstawiłam. Codziennie wstrzykuję sobie zastrzyk na zakrzepy. Od jakiegoś tygodnia zauważyłam na bieliźnie gęstą, białą, grudkowatą wydzielinę. Jest bezwonna. Czy to od odstawienia tabletek antykoncepcyjnych, po zastrzykach czy po prostu jakaś infekcja?
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Biała, grudkowata wydzielina jest charakterystyczna dla infekcji grzybiczych układu rozrodczego. Jest ona częstą chorobą występującą u ludzi aktywnych seksualnie, stosujących antykoncepcję hormonalną, nieprzewiewną bieliznę, z osłabioną odpornością.

Infekcji grzybiczej najczęściej towarzyszy świąd i pieczenie, ale nie jest to reguła.
Wydaje mi się, że powinnaś udać się do ginekologa w celu postawienia ostatecznej diagnozy i włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam.