Dziwne białe krostki - co to może być i jak z tym walczyć?

Od 6 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, po 3 miesiącach postanowiliśmy iść do lóżka, jakieś 2 tygodnie po tym zaczęły wyskakiwać mi różne dziwne krostki białe, których nie można wycisnąć, są też takie podłużne jak czasami ludzie mają takie wystające długie pieprzyki. Powiedziałam mu o tym, a on mi wtedy powiedział, że ma takie same już dość długo. Czyli zaraziłam się tym od niego. Głupio mi iść do ginekologa i powiedzieę, że zaraziłam się czymś od swojego partnera... Mam nadzieję, że napisałam jasno, co mnie gryzie... Czekam na odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jest możliwe, że w wyniku kontaktu seksualnego doszło do przekazania infekcji od Partnera. Przez niezbezpieczone stosunki przekazanych może zostać wiele chorób i na podstawie przedstawionego opisu, bez przeprowadzenia badania lekarskiego, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu, nie ma możliwości postawienia rozpoznania, a co za tym idzie, zalecenia leczenia.

Konieczna jest wizyta u lekarza - najlepiej ginekologa lub dermatologa. Jezeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian, konieczne będzie równoczesne leczenie i Pani, i Partnera.

Proszę pamiętać, że podczas tsosunków można zarazić się wieloma chorobami, nie tylko wenerycznymi, ale również między innymi wirusowymi zapaleniami wątroby.

Pozdrawiam.