Dziwne bóle głowy ...

Witam Państwa po raz kolejny.
Tym razem piszę w innej sprawie. Od jakiegoś czasu zdarzają mi się bóle głowy wieczorem przed spaniem. Dzisiejszego dnia głowa bolała mnie w ciągu dnia (czułam jakby mnie paliła od środka) , dostałam również wypieków na policzkach.

Czym może być to spowodowane? I jak można to rozwiązać?
Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Skoro pisze Pani na serwis abcciaza.pl, to rozumiem że podejrzewa Pani związek bólów głowy z (ewenutalną) ciążą. Nie jest to objaw bardzo dla ciąży charakterystyczny, ale zdarza się, szczególnie w pierwszym trymestrze. Jeśli podejrzewa Pani, że może być w ciąży- proszę wykonać test ciążowy (artykuł o testach: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0). Możliwe jednak, że ból ma charakter napięciowy- związany jest ze stresem, obciążeniem psychicznym. Jeśli wykluczy Pani ciąży, a dolegliwości będą się utrzymywać, radzę skonsultować się w sprawie bólu głowy ze swoim lekarzem rodzinnym. Zapraszam także do lektury artykułu o objawach ciąży: http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy.
Pozdrawiam serdecznie!