Dziwne bóle pleców i klatki piersiowej. Co oznaczają?

Witam, mam taki problem, około 4 dni temu nagle zaczęły boleć mnie plecy, dokładnie z lewej strony w okolicach tak pod łopatką (nie wiem, czy czasem skóra w tym miejscu też mnie lekko nie szczypie, a wygląda normalnie, żadnych zaczerwienień, krostek, normalna skóra). Wczoraj oprócz tego bólu w plecach pojawiło się takie kłucie z tej samej strony w żebrach ok. 10 -15 cm pod pachą. Nie wiem, co mi jest, ostatnio 2 dni pod rząd siedziałem na kasie w pracy po ok. 7 godzin, może to ma związek? Brałem I*** i to raczej nic nie pomogło. Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam,

Opisane dolegliwości mogą mieć związek z wykonywaną pracą. Postawienie diagnozy nie jest jednak możliwe bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu lekarskiego oraz badania fizykalnego uzupełnionego badaniami dodatkowymi.
Doradzam więc wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam