Dziwne bóle podbrzusza - czy to infekcja?

Witam! Mam 25 lat, od jakiegoś czasu, a dokładnie odkąd skończył mi się okres boli mnie podbrzusze. Są to takie miejscowe bóle nie ciągłe i stąd mam pytanie - czy to może być wynikiem niewyleczonej grzybicy? Jakieś 1,5 tyg temu skończyłam brać leki na nią, używałam kremu g*** i M***. Niby pomogło, ale obawiam się że może infekcja mogła pójść już dalej! Bo zaraz po tych lekach dostałam okresu. Dodam że w między czasie a dokładnie 2 tyg. temu musiałam wziąć tabletkę E***, nie miałam po niej żadnych efektów ubocznych, krwawienia, mdłości... nic, tylko okres dostałam tydzień za wcześnie i był dość długi i obfity. No i teraz po nim boli mnie ten brzuch. Nie wiem czym to może być spowodowane, czy powinnam znowu iść do ginekologa, czy może to po prostu wynik jakiegoś rozregulowania hormonów przez tą tabletkę. Bardzo proszę o odpowiedź, dziękuję serdecznie z góry i pozdrawiam.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Opisane przez Panią objawy, ze względu na swą małą charakterystyczność, mogą być związane z bardzo wieloma stanami chorobowymi. Mogą być następstwem zarówno użytej przez Panią tabletki "po stosunku" jak i niedoleczonej infekcji grzybiczej. Może też mieć zupełnie inną etiologię.

Stąd też nie ma możliwości, by bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej, udzielić Pani bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który znając historię choroby, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl