Dziwne krwawienie śródcykliczne - co oznacza?

Trzy dni temu zakończyłam miesiączkę (17.10.2010). 18.10.2010 - uprawiałam niezabezpieczony seks.
Dziś pojawiło się krwawienie w kolorze krwistoczerwonym, ale niewielkie. Dlaczego?

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Nie napisała Pani, ile dni trwają Pani cykle, jest to istotna informacja. Krwawienia śródcykliczne mogą być spowodowane owulacją, nadżerką lub polipem szyjki macicy, mięśniakami, zaburzeniami hormonalnymi...
Jeśli sytuacja się powtórzy, proszę udać się do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam!