Dziwne objawy: czy test może sie pomylić?

Mam 22 lata. Przyjmuję tabletki od 3,5 lat . Od 2-3 tygodni mam dziwne objawy: mrowienie w piersiach (są nabrzmiałe i widoczne są na nich żyły), bóle podbrzusza, bóle głowy, nudności, zaparcia. Okres skończył mi sie 3 dni temu (był trochę inny niż wcześniejsze - mniej krwi oraz inny kolor) tabletki przyjmowałam regularnie i prawidłowo. Nowe opakowanie rozpoczęłam również terminowo pomimo dziwnych objawów. Dzisiaj wykonałam test ciążowy (wieczorem) i wyszedł negatywny. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie!
Wspomniane dolegliwości są prawdopodobnymi objawami ciąży i wymagają jej wykluczenia. Regularna antykoncepcja znacząco zmniejsza ryzyko ciąży, ale warto pamiętać, że nie ma 100% skutecznej metody antykoncepcji.
Negatywny wynik testu z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ewentualne zapłodnienie, ale zdarzają się wyniki fałszywie ujemne. Z tego powodu proponowałabym raz jeszcze wykonać test ciążowy (z porannej porcji moczu) lub udać się na wizytę u ginekologa, który w przypadku wykluczenia ciąży ustali przyczynę dolegliwości.
Pozdrawiam.