Dziwne objawy po zażyciu amfetaminy - co robić?

Witam, trzy dni temu zażyłem po raz pierwszy 1 gram amfetaminy. 24 godziny po zażyciu zaczęły pojawiać się u mnie objawy lęków i halucynacji. Mam wrażenie, iż w obrębie kąta oka pojawiają się nieistniejące przedmioty/ludzie, znikające po odwróceniu się w daną stronę. Dodatkowo dochodzą nieuzasadnione lęki przed nieznajomymi ludźmi. Co powinienem zrobić i do kogo się zgłosić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

W takiej sytuacji należy jak najszybciej zgłosić się do psychiatry, np. do izby przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego. Lekarz dyżurny po osobistym badaniu zaleci ci odpowiednie postępowanie i leczenie. Możesz również skorzystać z konsultacji w poradni zdrowia psychicznego.

Z pozdrowieniami