Dziwne swędzenie penisa

Otóż chciałabym po krótce opisać problem jaki mnie dręczy od jakiegoś czasu. Zmieniłam partnera seksualnego i u niego rozpoczęły się dziwne swędzenia i podrażnienia penisa po kliku dniach po stosunku. Objawy te przechodzą po zastosowaniu maści k** Nadmienię, że jakiś czas temu u mnie zauważyłam swędzenie i pieczenie pochwy które też minęło po maści, zastosowałam t** do podmywania i uznałam ze to małe uczulenie. Od tego czasu nie mam żadnych objawów. W między czasie byłam u ginekologa i tez nie stwierdził żadnych zmian. Czy mogę wykonać jakieś badania na bakterie albo grzybice? Martwię się moim partnerem ....przed stosunkiem członek jest zawsze bez żadnych objawów...widać że to ja go zakażam. Jesteśmy tylko ze sobą. Już nawet się zastanawiałam czy to nie szkodzi mu moja flora bakteryjna......wszystko dla mnie jest strasznie dziwne. Liczę na odpowiedz i pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jest możliwe że w Pani przypadku przebieg infekcji jest bezobjawowy a współżycie powduje przeniesienie infekcji na Partnera. Można spróbować wykonać mikrokopowe badanie wydzieliny pochwowej. Jeżeli będzie stwierdzona infekcja proszę zastosować równoczesne leczenie i Pani i Partnera.
Warto jeszcze spróbować poprawić florę bakteryjną pochwy poprzez stosowanie pałeczek kwasu mlekowego dostępne w aptekach bez recepty.
Pozdrawiam.