Dziwne wyniki testów ciążowych

Witam. Kochałam się z narzeczonym w trakcie okresu który trwał 2 dni co mi się nigdy nie zdarzyło,  bolą mnie jajniki i dół brzucha, mam brązowe sutki i "dziurki" w nich wycieka mi jakaś biała wydzielina. Do miesiączki już niedługo ale robiłam testy ciążowe z czego 3 wykazały wynik pozytywny w jednym kreska pojawiła się już po upływie 5 minut więc nie wzięłam tego wyniku i jeden test nic nie wykazał nawet linii przy C. Nie wiem co się dzieje to się zaczęło zaraz po naszym stosunku, mój narzeczony i siostra mówią, że jestem w ciąży i żebym przestała drążyć ale ja się zastanawiam nad tym. W sumie marnie się czuje i temperaturę w pochwie cały czas mam podwyższoną. Straciłam apetyt ledwo jem cokolwiek a w ciąży chyba jest na odwrót? Bardzo proszę o szybką odpowiedź czy to może być ciąża? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Brak kreski "C" na jednym z testów świadczy o nieprawidłowym przeprowadzeniu tego testu lub jego wadliwości. Dlatego nie powinna się Pani w ogóle przejmować tym wynikiem. Pozostałe testy zgodnie potwierdzają ciążę. Podobnie pozostałe objawy - podwyższona temperatura, ból podbrzusza, powiększone sutki, pojawiający się pokarm oraz brak apetytu. W początkowej ciąży, na skutek działania hormonu bHCG następuje obniżenie apetytu, które może dotyczyć tylko niektórych produktów, a może objawiać się nawet w postaci regularnych mdłości i wymiotów.

Pozdrawiam serdecznie!