Dziwny ból w okolicach jamy brzusznej: co może być przyczyną?

Witam. Mam 27 lat i jestem mężczyzną. Od mniej więcej 1,5 miesiąca mam dziwne dolegliwości w okolicach jamy brzusznej, które polegają, tak jakby, na uczuciu kolki po lewej i prawej stronie pod żebrami jak i również z przodu pod żebrami. W okolicy pępka czuję tępy gniotący ból , również w dolnych rejonach pleców po prawej i lewej stronie. Czasami biegunka i uczucie pełności w brzuchu, czasem brak apetytu. Byłem u lekarza, zrobiłem badania laboratoryjne podstawowe i okazało się, że wszystkie badania w normie, jedynie próby wątrobowe muszę powtórzyć za miesiąc lub dwa, gdyż nie wyszły najlepiej. Jednak pani doktor nie powiedziała co to jest, więc proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Lek. Krystyna Gałązka

Witam!
Na podstawie samych objawów ciężko wysnuć nawet jakiekolwiek podejrzenie. Jedyne, co się nasuwa to konieczność przeprowadzenia dokładnej diagnostyki przewodu pokarmowego. Być może gastrologicznej, a na pewno ze względu na nieprawidłowy wynik prób wątrobowych-hepatologicznej. Proszę zaufać swojemu lekarzowi. Na pewno odpowiednio pokieruje diagnostyką. A dopóki nie ma niepokojących obawów: nagłe chudnięcie, krwioplucie, ciemne stolce, gorączka, silny kolkowy ból, nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam!