Dziwny okres - co robić?

Witam. Mam taki problem jestem 3 miesiące po porodzie nie karmie już piersią. Mój pierwszy okres trwał normalnie tak jak zawsze 4dni natomiast teraz dostałam już 2 okres i trwa juz ponad 2 tygodnie jest bardzo obfity i są w nim dziwne skrzepy krwi bądź śluzu zabarwionego krwią czy to może być skutek porodowy czy cos jest nie tak?
Bardzo proszę o odpowiedz bo termin do ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu

Dzień dobry!
Takie długie krwawienie może świadczyć o pozostawionych resztkach po porodzie. Jeśli wizyty nie da się przyśpieszyć może Pani zawsze pojechać na Izbę Przyjęć szpitala, w którym Pani rodziła.
z poważaniem