Echo płodu a ciąża obumarła
Stwierdzono u mnie ciążę obumarłą. Ginekolog prowadzący mnie prywatnie wykonał USG dopochwowe i nie było słychać echa -serca dziecka, za pierwszym razem słyszałam. W szpitalu stwierdzono spadającą o 1/3 gonadotrypinę. Na wypisie ze szpitala przeczytałam: ciąża martwa , echo 60/80. Skończyłam 1 miesiąc ciąży. Czy możliwe jest przy ciąży obumarłej echo płodu?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Obumarcie ciąży stwierdza się przede wszystkim na podstawie braku akcji serca płodu w badaniu USG / echo serca. Sugeruję skontaktować się ze szpitalem i wyjaśnić zapis w wypisie.