Echo serca u dziecka

Czy po zawale serca bez uniesienia ST będę mógł dalej pracować? Pracę, jaką wykonuję, jest prowadzenie pociągów. Bardzo lubię wykonywać moją pracę, więc trudno by mi było, gdybym musiał przestać.

ponad rok temu

Witam,

powrót do pracy po zawale serca jest jak najbardziej możliwy, a czas tego powrotu zależy od postaci zawału, od stopnia uszkodzenia mięśnia sercowego. Po zawale chory powinien być objęty ambulatoryjną opieką kardiologiczną. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, prowadzący kardiolog zdecyduje, kiedy może powrócić Pan do aktywności zawodowej.

Pozdrawiam serdecznie.