EEG głowy 7-latka

Witam! Proszę o interpretacje wyniku EEG głowy u dziecka (7lat). Badanie wykonano w czuwaniu. Zapis ze słabo wyrażonym zróżnicowaniem przestrzennym. Czynność podstawowa składa się z niezbyt obfitej czynności alfa 9-9,5 Hz o amplitudzie do 40 uV z udziałem licznych, obecnych we wszystkich odprowadzeniach fal theta 5-7 Hz i czynności szybkiej. RZ symetryczna. Fs i Hw bez wpływu na zapis. Orzeczenie: Zapis EEG ze zwiększonym odsetkiem fal wolnych we wszystkich odprowadzeniach, bez zmian napadowych.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

w tym wieku nie można opierać się tylko na wyniku eeg, ponieważ
układ nerwowy nie jest jeszcze dojrzały, trzeba znać wywiad i stan neurologiczny
Pozdrawiam