Endocervicitis chronica partim polyposa

Witam mam 35 lat miałam robione łyzeczkowanie oto wynik Endocervicitis chronica partim polyposa -A kanał-śr.obfite (M-43000) Hyperplasia endometrii partim polyposa -B-jama-j.w. (M-72400) . Bardzo proszę o pomoc w analizie tego wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

1. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej kanału szyjki macicy z częściową polipowatością. 2. Rozrost endometrium z częściową polipowatością.
Zalecam udanie się do lekarza ginekologa.