Endometrium in statio proliferationis

szyjka macicy polip-polypus glandularis endocervicalis partim cum metaplasia planoepitheliali wyskrobinowy kanał-polypus glandularis endocervicalis jama fragmenta epithelii plani et endocervicis . Endometrium in statio proliferationis proszę o interpretacje...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to: polip gruczołowy szyjki macicy z przeobrażeniem płaskonabłonkowym. Po zabiegu abrazji: polip gruczołowy szyjki, fragmenty nabłonka płaskiego i śluzówki szyjki macicy. Endometrium w stadium rozrostowym.