Endometrium, jajniki z drobnymi pęcherzykami a bóle brzucha

Witam ,mam pytanie od dwuch dni mam w sluzie krew w ni durzej ilosci,dzisiaj rano bolal mnie brzuch w okolicach pepka,miesiaczka skonczyla sie 12 wrzes.10 lipca mialam robione usg lekarz powiedzial ze jest ok. Oto moje wyniki.struktura miesniowki 55,35,46mm .endometrium o szer 10mm,jajniki z drobnymi pecherzykami,jajnik pr.o wym 32x18 m,jajnik lew.o wym 26x16mm.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana krew w śluzie może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, nadżerki, infekcji, torbieli i wielu innych patologii układu rozrodczego. Jeśli objawy będą się powtarzać, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.