Epizod bólowy w 16 tygodniu ciąży

Jestem w 16tyg.ciaży jest to moja 5 ciaża ostni poród był 5lat temu ostatnio zdarzyło mi sie ze po krótkim spacerze gdy wróciłam do domu miałam dziwny incydent nagle poczułam coś co przypominało bóle parte straszny ucisk na szyjkę i potrzebę parcia.Biorę nospe i luteine.Dlaczego tak się dzieje?czy to niebezpieczne dla dziecka

Witaminy w ciąży

Witam! Trudno wyjaśnić przyczynę takiego stanu rzeczy bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Tego typu nagłe skurcze macicy rzadko zdarzają się w tak wczesnej ciąży, dlatego sugeruję wizytę u ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Proszę również nie przyjmować na własną rękę preparatów nospy. Jej nadużywanie może mieć zdecydowanie niekorzystny wpływ na dziecko.