Erekcja zanika bezpośrednio przed zbliżeniem

Witam, mam problem od dawna już, chodzi dokładnie o coś takiego, nie wiem jak to określić. Gdy patrzę np. na filmy erotyczne mój członek rośnie jak szalony i ma go rozerwać. Tak samo, kiedy np. zaczynam się całować itd., natomiast gdy za 10 min. miałbym się kochać, mieć stosunek, penis jest mały i ciężko go ożywić, mimo starań partnerki. Nie pomaga dotykanie, całowanie itd., więc o współżyciu można już wtedy zapomnieć. Bardzo proszę o pomoc.

Witam! Opisane problemy ze współżyciem mają prawdopodobnie podłoże psychogenne. Z opisu wynika, że erekcja zanika bezpośrednio przed zbliżeniem. Być może jest to spowodowane obawą przed niesprawdzeniem się w roli partnera, stresem przed niechcianą ciążą, kompleksami lub innymi czynnikami. W tej sytuacji proponuję porozmawiać szczerze z partnerką o swoich ewentualnych obawach i problemach, oprócz tego należy zaprzestać ewentualnej masturbacji. Jeśli mimo tego postępowania problemy nie ustąpią to proponuję skonsultować problem z psychologiem. Pozdrawiam serdecznie!