Erytrocyty, koloid zagęszczony i duże skupienia normotypowych thyreocytów

Witam. Proszę o interpretacje wyniku. Zmiana łagodna. Erytrocyty, koloid, koloid zagęszczony, duże skupienia normotypowych thyreocytów. Jak to leczyć?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Badanie wykluczyło obecność komórek rakowych. Celem ustalenia leczenia proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego. Można stosować zarówno leczenie zachowawcze jak i operacyjne.