Ewolucja zmian po zabiegach

co może oznaczać jestem po usunięciu guza piersi (częściowo usunięto mi pierś) przeszło rok temu teraz robiłam rezonans magnetyczny wynik niby nie najgorszy ale mnie niepokoi stwierdzenie ewolucja zmian po zabiegowych w postaci niemal całkowitej resorpcji zbiorników płynowych , znacznego ograniczenia rozległości i intensywności wzmocnienia pokontrastowego oraz pojawienia się obszarów martwicy tłuszczowej w okolicy blizny

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Opisane zmiany są wyrazem przeobrażania się blizny po zabiegu operacyjnym.