Fałda na brzuchu pomimo utraty wagi ciała

W przeciągu ostatniego roku sporo schudłam.Teraz mam 167 cm wzrostu a ważę ok48 kg, mimo to ciągle mam fałdę na brzuchu. Moje pytanie to jak pozbyć się tej faldy bez następnych ujemnych kilogramów?

Nie do końca rozumiem Pani pytanie. Czy fałdka oznacza warstwę tłuszczu na brzuchu czy też nadmiar skóry jaki został po odchudzaniu? Sugerowałabym pytanie skierować do dermatologa lub chirurga estetycznego, gdyż rzeczywiście biorąc pod uwagę Pani aktualną masę ciała nie powinna jej Pani dalej redukować, a jako dietetyk nie dysponuję żadnym innym narzędziem na "usuwanie tłuszczu" jak jego ogólna redukcja dietą.