Fantazje partnera o wiązaniu podczas seksu

do pytania"witam.mamy problem z partnerem ponieważ on uwielbia być wiązany itp ja nie lubię tego i nie mam pomysłów na takie zabawy,ja bym chciała spontanicznie szybko głeboko on nie,cały czas ta sama pozycja(klasyk)po prostu mi się już tego odechciewa całkiem on jest za to zły nie możemy sobie dogodzić co z tym możemy zrobić?" tylko iż ja jestem po3związkach i2ciążach a on był prawiczkiem.jego fantazje pochodzą z filmów a mi to nie odpowiada rozmawialiśmy i nic nie dało;(

To trudna sytuacja jeśli Pani tego nie akceptuje, a partner nie przeżywa satysfakcji seksualnej jeśli rezygnuje z takich kontaktów. Prawdopodobnie Pani partner "uwarunkował się" na taką stymulację i nie jest to Jego zła wola. Jeżeli sami Państwo nie potraficie dojść do porozumienia, proponuję wybrać się seksuologa-psychologa. Pomoże on Państwu w osiągnięciu kompromisów, zapewne postara się rozszerzyć otwartość partnera na inne doznania.

Życie seksualne w związku to także spełnianie wzajemnych fantazji erotycznych, w miarę możności, w miarę swojej elastyczności zachowań. Oczywiście tych fantazji nie łamiących norm prawnych, społecznych, bezpieczeństwa i nie kłócących się (zbytnio) z naszym poczuciem estetyki.
Bycie wiązanym, czyli skłonność do zachowań uległych, jest częstą fantazją.
Niespełnianie erotycznych fantazji prowadzi nierzadko do szukania takich możliwości poza związkiem, a to duży krok w kierunku rozpadu związku.
Powtórzyć warto, że udany seks to WZAJEMNE spełnianie
AKCEPTOWALNYCH fantazji erotycznych, wsłuchiwanie się w potrzeby Partnerki/Partnera.
Życzę udanych kompromisów i życzliwej elastyczności w miłosnych spotkaniach.
Pozdrawiam.