Fragmenta deciduae et endometrium secretans

Witam! Bardzo proszę o wyjaśnienie co oznacza wynik mojego badania anatomopatologicznego resztek po poronieniu gdzie wpisano Fragmenta deciduae et endometrium secretans. Bardzo proszę bardzo się boje bo to była moja pierwsza ciąża. Nic z tego nie rozumiem a na wizyte mogę się dostać za 2tygodnie do tego czasu oszaleje jeśli ktoś mi nie wytłumaczy po polsku co oznacza ten wynik. Bardzo proszę

Witam serdecznie. Jest to dość powszechnie pojawiający się opis po poronieniu. Dokładne tłumaczenie to fragmenty doczesnej i endometrium wydzielniczego. Nie ma powodów do obaw.