Gdzie kupić biustonosz pooperacyjny?

Po usunięciu guza piersi jest potrzebny specjalny, wygodny biustonosz rozpinany z przodu - gdzie można kupić, jaki kupić?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Nie wiem do końca, czy ma Pani na myśli biustonosz dla kobiet po mastektomii, czy po operacji usunięcia samego guza w piersi?

Jeżeli chodzi o biustonosz dla kobiet po odjęciu piersi, duży wybór tego rodzaju bielizny jest dostępne w Internecie - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "biustonosz po mastektomii". Warto także wiedzieć, że ewentualne protezy piersi są dofinansowane przez NFZ - wystarczy poprosić lekarza (chirurg lub onkolog) o wypisanie wniosku, potwierdzić w regionalnym oddziale NFZ, a następnie zrealizować zamówienie w sklepach medycznych.

Jeżeli chodzi o biustonosz po operacji samego guza - sklepy z bielizną oferują często zwykłe modele bisutonoszy rozpinanych z przodu, można także rozejrzeć się w sklepach internetowych. Myślę, że najlepiej porozmawiać także o takich kwestiach z osobami, które przeszły operację piersi - najlepiej w klubach Amazonka - http://www.amazonki.com.pl/.

Pozdrawiam serdecznie