Gdzie wykonać drenaż przezskórny wątroby?

moja mama ma zdiagnozowany guz wątroby. założono jej protezy dróg żółciowych i trzustkowych, jednak żółtość skóry się nasiliła po około 10 dniach. lekarz dał skierowanie na drenaż przezskórny wątroby. gdzie można wykonać taki zabieg?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lekarz wydający skierowanie na zabieg powinien wskazać placówkę w której możliwe będzie wykonanie zabiegu w Pani okolicy.