Gęsta wydzielina z pochwy a infekcja

około 3 miesięcy temu uprawiałam seks z chłopakiem, był to seks przerywany, miało to miejsce kilka razy w przeciągu jednego dnia. (Byłam kilka dni po miesiączce) Miesiączkę już miałam dwa razy, od tego czasu, ale właśnie od tego współżycia mam cały czas gęstą, białą wydzielinę z pochwy, daje nie przyjemny zapach. Czy jest możliwa ciąża? czy to jakaś infekcja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.